SUPERFAMILY.ORG.UA
#superfamily
У РІЗНІ ПОЇЗДКИ — РАЗОМ
Подорожі — це завжди щось нове та цікаве. І не важливо чи це мандрівки під час відпустки, робочі подорожі, чи відвідування родичів. Головне — разом.
Куди б не їхали, головне — разом! Подружжя Бояновських
Зазвичай люди, котрі вирішили одружитись мають щось спільне — духовні цінності, інтереси, вподобання, хобі. Це те, що нас об'єднує. В час новітніх технологій існує багато факторів, що віддаляє людей один від одного. Ось чому час, проведений разом, є пріоритетом в нашій сім'ї.

Подорожі — це завжди щось нове та цікаве. І не важливо чи це мандрівки під час відпустки, робочі подорожі, чи відвідування родичів. Головне — разом. Ця традиція підходить як для маленької, так і для великої сім'ї.

Ось деякі переваги спільних поїздок:

  1. Це дає вам змогу побачити один одного в різних обставинах, а отже краще пізнати свою дружину/ свого чоловіка.
  2. Подорожі розширюють ваш світогляд. Нові знання, отримані під час спільної поїздки, роблять вас більш освіченими і, як наслідок, ви стаєте цікавішим співрозмовником, з вами стане цікавіше проводити час.
  3. Переживаючи різні складні ситуації та непередбачувані обставини, що виникають під час підготовки, чи під час поїздки, ви згуртовуєтесь як сім'я та стаєте ближчими один одному.

  4. Спільна робота в команді служителів, коли ви разом їдете на фестиваль у складі команди-організатора, допомагає вам вчитись чути та розуміти один одного з півслова.

  5. Спільна поїздка до родичів, де вас радо приймають і чекають вашого приїзду, дає змога дізнатись про родину, дослідити своє сімейне дерево.

  6. Спільні враження та переживання від подорожей дають вам відчуття спокою, наповненості та гармонії на довгий час.

  7. Ваш настрій покращується, коли ви згадуєте про приємні моменти, пережиті разом. Це дає змогу насолоджуватись можливостями, які дарує нам Господь.

  8. Сімейні подорожі створюють спільні спогади, якими можна смакувати холодними зимовими вечорами.

  9. Під час подорожей ми набуваємо не тільки спогади та досвід, але і нових спільних друзів.

  10. Ви збагатите свій шлюб, отримавши реальне відчуття щастя, яким ви будете ділитись з оточуючими.


Якщо ви збираєтесь у спільну подорож, по-перше, налаштуйтесь на позитив, по-друге, спільно складіть список необхідних речей, враховуючи специфіку самої поїздки, по-третє, спакуйте валізи. Також важливо владнати всі поточні справи до поїздки, щоб насолодитись часом, проведеним спільно. І, зрештою, насолоджуйтесь відпочинком разом!


***
Спеціально для superfamily.org.ua традицією своєї сім'ї поділилась Анна Бояновська (на фото з чоловіком Олегом)
В каталозі традицій ще корисне: