SUPERFAMILY.ORG.UA
#superfamily
СІМЕЙНА ВЕЧЕРЯ
Ми всією сім'єю сідаємо вечеряти (щовечора, якщо ніхто не має запланованих робочих чи бізнесових справ на вечір), ділимось враженнями за день, обговорюємо події, плануємо і просто спілкуємось.

1. Зазвичай дружина мене запитує, чи маю я заплановані справи на вечір. Запитує, що б я хотів на вечерю. Якщо я звільняюсь раніше, стараюсь забрати дружину з роботи, щоб разом зробити необхідні покупки. Тоді ми й разом готуємо вечерю. якщо я затримуюсь, дружина мене чекає, щоб повечеряти разом( якщо це не буде пізніше 21-ї години).

2. Переодягаємось. Миємо руки. Сідаємо до столу — БЕЗ ТЕЛЕФОНІВ — це обов'язкова умова, за столом ми спілкуємось. У нас ще є така фраза, на випадок, якщо хтось "заліпне" в телефон після дзвінка : "Агов!! Ми тут!! Ти з нами?" Якщо є хтось з родичів, така ж умова — за столом без телефона, якщо нема термінових дзвінків.

3. Сина мотивуємо до читання книг і спорту, тому завжди цікавимось, про що сьогодні читав — просимо розказати. Згадуємо свої шкільні роки, обговорюємо ті твори, згадуємо якісь шкільні чи дитячі випадки. Шукаємо в кожній історії щось повчальне, який урок взяли чи чого навчились тоді. Обговорюємо фінансові питання, щоб син вчився на нашому досвіді чи наших помилках. Плануємо. Просто спілкуємось про все.

4. Мити посуд — питання ніколи не спірне — кожен старається допомогти і полегшити роботу партнера. Якщо дружина готувала — зазвичай посуд мию я.

5. Після вечері здебільшого можемо подивитись разом серіал чи фільм.


Традицію надіслав Андрій Тимощук
В каталозі традицій ще корисне: