SUPERFAMILY.ORG.UA
#superfamily
НА РИБАЛКУ
З ДІТЬМИ
Ми на добре знайомому нам місці, навколо ні душі,
нашу увагу привертає спів птахів,
синь спокійного озера та аромат духмяної кави.
Про те, хто впіймає більшу рибу, а хто більше, ніж інші, зазвичай дискутують діти в машині, яка прямує на сині озера Волині. Непросто втриматись від бажання ще трішечки побути в країні снів, проте найкращий час для рибалки — це ранній ранок.

Ми на добре знайомому нам місці, навколо ні душі, нашу увагу привертає спів птахів, синь спокійного озера та аромат духмяної кави. Цінуючи кожною хвилиною, тато швидко та майстерно розкладає вудочки та проводить для всіх членів сім'ї рибацькі настанови. В тата чотири вудочки, в мами дві, а дітки вже з трьох річного віку мають власні невеличкі, але справжні вудки.

Традиційно в літку, суботи ми називаємо рибацькими, а по п'ятницям ми готуємо спорядження. Перевіряємо чи всі вудочки справні, чи ліски та крючки на місці. Все що додатково необхідно, ми купуємо на ринку або в спеціальних магазинах. За власним рецептом тато готує мастирку та варить різні крупи для прикорму риби. Вибираємо дислокацію, озеро чи річка, далеко чи близько, за рибалку потрібно платити чи ні. На Волині є пропозиції на будь який смак, вся необхідна інформація є в Інтернеті.

Неможливо відвести погляд від поплавка, в очікуванні, що ось він пірне у воду. Такі моменти потребують витримки та часу. Впіймавши момент, ви впіймаєте рибу, велику чи малу, значення немає. Значення має час, проведений разом із сім'єю за приємним дозвіллям.
В каталозі традицій ще корисне: