SUPERFAMILY.ORG.UA
#superfamily
ГРА "ПОГОВОРИМО?"
Настільна гра «Поговоримо?» — це чудова нагода проведення часу з дітьми
для навчання, діалогу та пізнання.
30 запитань та безліч додаткових
Набір запитань посприяє вашому близькому спілкуванню з дітьми.
Наприклад:
*"Які твої страхи?"
*"В яких 3 місцях, ситуаціях ти хотів би опинитися?"
*"Які звички (дії, вчинки) ти вважаєш поганими?"


60 карток
Ігровий комплект складається з різноманітних яскравих карток, які допомагають всебічному розвитку дитини, сприяють формуванню ціннісних орієнтирів

Від 7 років
Рекомендовано для дітей з 7-річного віку

Гра доступна двома мовами
Інструкція та запитання передбачені українською та англійською мовами

Правила гри
Розкладаємо усі зображення на ігровій поверхні (можна на столі, на ліжку, на підлозі або на будь-якій іншій рівній поверхні).
Варіант 1. Вибираємо одне питання із 30 пропонованих. Задаємо його дитині і просимо, щоб дитина вибрала 1-3 зображення, які дають відповідь на поставлене питання. Коли дитина зробить свій вибір, Ви просите її, щоб вона пояснила свій вибір. Чому вона вибрала саме ці зображення, що вона в них бачить? таким чином розпочинається діалог, в якому Ви багато чого можете навчити своїх дітей. "Правильних" чи "неправильних" відповідей немає. Ви, як батьки, несете відповідальність за формування світогляду та ціннісних орієнтирів своїх дітей. Така форма діалогу добре посприяє виконанню цього завдання. Перелік питань можна розширити, в цьому допоможе ваша фантазія.
Варіант 2. Ви обираєте одне зображення і просите дитину прокоментувати те, що вона бачить. Запитати, які думки чи асоціації в неї виникають, що вона про це думає, що відчуває тощо.

Придбати гру можна на сайті http://familygame.info
В каталозі традицій ще корисне: