SUPERFAMILY.ORG.UA
#superfamily
ДИВИТИСЯ РАЗОМ ФІЛЬМ
Здавалось би, що тут такого — сім’єю подивитись фільм? Проте, коли взятися за цю справу, то можна зустріти різні побажання щодо жанру, брак часу, спори та розбіжності. Аби цього не відбулось і ніщо не зіпсувало вам настрій, необхідно усе правильно спланувати.
Ключове слово тут — терпіння, терпіння, терпіння!

1. Заздалегідь обумовлюємо дату (для цього звільняємо час, краще ввечері).

2. Разом обираємо час перегляду. Варто врахувати розклад сну дітей і розрахувати час, аби діти додивилися фільм до кінця, а не заснули на найцікавішому моменті :))

3. Разом вибраємо фільм. Найкраще, щоб хтось зі батьків мав змогу переглянути трейлер або отримати рекомендації від друзів щодо фільму (не стільки сюжету, скільки цінностей та смислу фільму). Коли діти стають старшими, дати можливість вибору фільму їм. При виборі враховуємо якість фільму та відсутність реклами.

4. Разом обираємо, що будемо їсти під час перегляду. Варіантів — багато! Це і класичний попкорн чи соняшникове насіння, фрукти, бутерброди, піцу, сир, крабові палички, пити улюблені напої... Можна купити або приготувати смачненьке, щось особливе, що не їмо часто.

5. Не затримуємо з початком, починати вчасно

6. Зручно влаштувуємось для перегляду

7. Не боїмося комментувати фільм під час перегляду і не забороємо робити це дітям

8. Обов'язково після перегляду обговорюємо фільм, можливо проговорити важливі теми, які піднімає фільм. Обговорюємо реакцію дітей і свою.

9. Домовляємось про час наступного перегляду.Традицію надіслав
Роман Півошенко
В каталозі традицій ще корисне: